Worldpuan Kullanılan Siteler Hangileri 2022

Yapıkredi bankasının kredi kartına sahip olan kişiler Worldpuan biriktirerek rahatlıkla harcamalarını birçok internet sitesinde yapabilirler. Worldpuan kullanılan siteler hangileri ve bu sitelerle hangi avantajlar doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz bu yazımızda görmüş olacağız.

Çok fazla online alışveriş sitelerinde geçen YapıKredi Worldpuanı’nı hangi sitelerde harcamalıyız. World olarak biriktilen puan türü YapıKredi bankasının kart seçeneklerinden biridir. Biriktirmiş olduğunuz YapıKredi Worldpuan kullanılan siteler 2022 yılında açıklandı ve harcama yapacağınız internet sitelerinde sizleri ne gibi etkenler beklemektedir. Worldpuan puanı biriktiren YapıKredi kullanıcılarına müjdeli haberlerimiz var. Geçmiş yıllara oranla Wolrd Puan geçen siteler 2022 yılına göre çok fazla artış sağladı ve bankanın alışveriş siteleri ile yaptığı anlaşmalar sonucu birçok müşterisine çok büyük avantajlar sağlamıştır.

Worldpuan Kullanılan Siteler

Bankaların en büyük sağladığı avantajlar her daim aktif kullanıcılarına yaramaktadır ve YapıKredi World kullanıcıları yıllık oranda bakacak olursak eğer 1.500 liraya kadar puan birikimlerini yıl içerisinde diledikleri zaman harcayabilirler.

Worldpuan Kullanılan Siteler 2022

Günümüz teknolojisinde internet alışverişi oldukça büyük önem arz etmektedir kullanıcılarına ve çok fazla kolaylığının yanı sıra aklınıza gelebilecek güveni de içerisinde sağlamaktadır. Vaktiniz yok ve dışarı çıkmakta güçlük çekiyorsunuz veya bir şirket içerisindesiniz alışverişe hiçbir zaman vakit ayıramıyorsunuz diyelim burada direkt olarak online alışverişe önem verebilirsiniz.

Siparişinizi geçtiğiniz ürünün gelmesi ve kargoyu beklemek kadar heyecanlı bir şey varsa o da kesinlikle kargonun geç gelmesidir. Kargo heyecanını yaşamak isteyen müşteriler, çevrimiçi alışverişe oldukça özen gösteriyorlar. Çok garip gelebilir ama sırf kargo gelmesinin heyecanını yaşayan müşterilerin olduğu istatistiklerle kanıtlanmış durumdadır.

Şimdi gelelim Worldpuan kullanılan siteler 2022 yılında hangileri ve bizlere bu sitelerin avantajları nelerdir hep birlikte görelim;

 • HepsiBurada
 • Gitti Gidiyor
 • N11
 • Amazon (Türk uzantısına giriş yapın)
 • Trendyol
 • Migros Sanal Market

Çevrimiçi (online) alışverişlerimizin vazgeçilmez temel ihtiyacı kesinlikle kullandığımız kredi kartlarıdır. Worldpuan veya diğer bankalara ait para puanlar sadece normal alışverişlerde değil, internet alışverişlerinde de kolaylıkla kazanılabilir.

Bildiğiniz üzere insanların internet alışverişlerine karşı çok büyük bir önyargıları vardı ve bu tabuyu yıkabilmek için büyük internet sitelerinin çok fazla çalışmaları oldu. Ve hâlen birçok kişi World para puanlarımı sadece pos cihazından kredi kartımın geçmesi ile biriktiririm düşüncesine kapılıyor. Bu düşünceye kapılan müşterilerin mutlaka yanıldıklarını dile getirmeliyim ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde sanal pos cihazlarından geçerek kredi kartı ile para puan biriktirebilirsiniz.

Hangi internet sitelerinde World para puanlarınızı kullanacağınızı baştan aşağı göstermeye çalıştık. YapıKredi’ye ait olan World Kart puanlarını aşağıdaki internet sitelerinde alternatif olarak harcama imkanı sağlayabilirsiniz.

Worldpuan Geçen Siteler 2022

YapıKredi bankasına ait kredi kartının bizlere sunmuş olduğu siteleri derledik ve aşağıda worldpuan geçen siteler 2022 yılında hangileri sizler için sunduk;

 • 724tikla
 • Sanalmarket
 • Gitti Gidiyor
 • Teknosa

Yukarıda belirtmiş olduğumuz internet siteleri aracılığıyla sizler de World puanlarını direkt olarak harcayabilirsiniz. Bu sitelere girdikten sonra World puanlarımı nasıl harcayacağım diyorsanız eğer, herhangi birisine girerek beğendiğiniz bir ürünü sepete ekleyin ve sanki daha önce kredi kartı ile alışveriş yapıyormuş gibi puanlarınızı burada harcayabilirsiniz.

Belirtmiş olduğumuz internet siteleri harici aşağıdaki kategorilerde de YapıKredi World puanlarınızı harcayabilirsiniz.

 • Çevrimiçi (online) alışveriş siteleri,
 • Moda veya Giyim siteleri,
 • Online olarak gıda satışı yapan siteler.

Bankanızı arayarak hangi sitelerle anlaşması var müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz ve sanal pos olan tüm iş yeri internet sitelerinde World puanı ile alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm teknoloji ürünleri için Teknosa, aklınıza gelebilecek tüm kategorilerde bir yer arıyorsanız eğer Gittigidiyor, eğer şık ve kaliteli bir saate ihtiyacınız varsa bunun için 724tikla, mutfak alışverişlerinizde ise kesinlikle sanalmarket sitelerini veya uygulamalarını ziyaret etmenizde fayda vardır.

World kredi kartının bana sunmuş olduğu bu puanları, belirtilmiş olan internet sitelerinde kullanacağım fakat 1 worldpuan kaç TL eder diyorsanız 1 TL olarak karşılığını alırsınız. Harcamış olduğum worldpuan miktarını sorgulamak öğrenmek istiyorum derseniz yapmanız gereken işlem çok kolay; hemen Google Play veya App Store üzerinden World Mobil uygulamasını indirerek anında sorgulayabilirsiniz.

Worldpuan Geçen Marketler 2022

Online alışverişlerinizde kredi kartı kullanmak yerine para puanla ödeme yapıyorsanız ve bu ödemeler durumunda puanlarınız bitti ise direkt kredi kartından nakit olarak çekebilirsiniz eksik kalan parayı. Buna verilebilecek en iyi örnek diyelim bir telefon alıyorsunuz ve telefonun miktarı 3 bin lira dersek ve 500 lira World puanınız var. 3 bin lira üzerinden World puanı düşerek, geriye kalan tutarı World kredi kartınızdan direkt olarak çektirebilirsiniz.

Worldpuan geçen marketler sıralamasında; Migros, A101 ve Şok gibi büyük birçok market zincirinde rahatça kullanabilirsiniz.

Worldpuan Geçen Marketler Listesi

Günümüz de kredi kartlarını kullanmayan kişi sayısı neredeyse yok denilecek azdır ve bu kartların bizlere sağladığı imkanlar birçok yakınımızdan daha fazladır. Ben de artık puanlarımı kolay ve hızlı bir şekilde harcamak istiyorum diyorsanız, aşağıda belirtmiş olduğumuz internet sitelerine girip hemen ihtiyacınız olan ürünleri seçerek sepetinize ekleyip harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

World Puan Geçen Süper ve Yerel Marketler

Bu marketler genel de yaşadığımız bölgenin yakınlarında kolayca ulaşabileceğimiz mesafelerde yer almaktadır, aşağıda yer alan marketlerin birçoğu bilindiği üzere uygunluk bakımından çok fazla tercih edilen marketlerdir.

Aşağıda olan marketler haricinde mahalle marketinizden (şahıs marketi) bu puanlarınızın kullanmasını isterseniz ve hayır cevabını alırsanız sakın şaşırmayın.

 • Migros Sanal Market ve Migros
 • CarrefourSA
 • A101, Şok ve Kipa
 • Metro Marketler Zinciri
 • Real Marketler Zinciri
 • Bizim Toptan Alışveriş
 • Özdilek Market ve Şarküteri Zinciri

Worldpuan kullanılan siteler harici bu marketler üzerinden alışveriş yaparak rahatlıkla World puanlarınızı kullanabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Alışveriş sırasında kasiyerin bu durum karşısında yabancı kalacağını veya tam olarak bilmediğini düşünürseniz World puanların bu markette geçeceğini dile getirebilirsiniz.

Trendyol Bonus Puan Kullanma

Bonus puan kullanmak isteyenler için trendyol.com harika bir seçenek diyebiliriz. Birçok kullanıcı biriken bonus puanları tam olarak nerede ve nasıl harcadıklarını bilmedikleri için birtakım sıkıntılarla karşılaşabilirler. Yapmanız işlem çok basit ve anlaşılır; trendyol internet sitesine giriş yaptıktan sonra hepsipay cüzdanını es geçerek harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce söylediğimiz gibi her bir World puanı 1 TL değerinde geçerlidir, 111 World puanı harcıyorsanız eğer bu tutar 111 liraya eşittir. YapıKredi World kartın bizlere sunmuş olduğu bu avantajlar hakkında alternatif bir sorunuz var ise lütfen yazımızın altına yorum olarak belirtiniz.

Yorum yapın