Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet 2022 – Nasıl Alınır?

Son dönemlerin en popüler Stand up programcılarından birisi olan Konuşanlar ve insanların çokça merak ettiği konulardan birisi olan Hasan Can Kaya konuşanlar bilet fiyatı 2022 yılında ortalama ne kadar oldu ve kaç liradan satışta diye merak konusu olmuştur. Hasan Can’ın konuşanlar programına bedava bilet almak istiyorum ve bunu nasıl yapabilirim diyenler var ise yazımızı sonuna kadar okuyabilirler.

Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından severek izlenen Konuşanlar programına seyirci olarak dahil olmak istiyorsanız eğer, öncelikle şunu çok iyi bilmeniz lazım ki gülmekten karnınız ağrıyabilir. Birçok kişi küfür, argo veya kendisi üzerinden espri yapılmasını pek sevmez o yüzden eğer böyle takıntılarınız var ise lütfen bu programdan uzak durun. Hasan Can bazen resmi instagram hesabı üzerinden seyircileri veya seyirci olmak isteyen kişilerle iletişime geçmektedir bu nedenle Hasan Can Kaya resmi instagram hesabı @hasancankayahck olarak paylaşabiliriz.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet

Hasan Can Kaya Konuşanlar Biletleri 2022

Konuşanlar programı nerede yayınlanıyor veya nasıl izleyebilirim gibi sorularınız var ise bunun net olarak cevabı Acun Ilıcalı’nın kurmuş olduğu Exxen platformu diyebiliriz. Konuşanlar programı içerisinde çok fazla küfür ve argo söylemler olduğundan dolayı dijital platform tercih edildi ve bu nedenle televizyonla gösterimi kesinlikle yasaklandı. Programın ortalama süresi 3 saat diyebiliriz fakat Exxen üzerinden izlediğiniz zaman 50-55 dakika gibi bir süreyi görmüş olacaksınız.

Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunmuş olduğu Konuşanlar programına katıldıktan sonra sahneye çıkarak Hasan Can’ın sizlere sormuş olduğu soruları cevaplayarak fenomen olabilme ihtimalinizde, rezil olma ihtimalinizde çok yüksek diyebiliriz. Aslında küfür ve argo söylemlerinde bip her ne kadar devreye girse de maalesef seyirci hangi küfrün tam olarak nerede edildiğini ve hangi küfürlerin edildiğini anlamaktadır.

Milyonlarca seyirciye ulaşmış olan Konuşanlar programı, Hasan Can Kaya Konuşanlar bilet satın almak isteyen kişiler nasıl alınacağına dair hiçbir fikri yok maalesef. 2022 konuşanlar bilet fiyatı ne kadar oldu ve diğer yıllara göre ne kadar zamlandı gibi sorularınızın cevabını da alacaksınız. Konuşanlar programına gitmek istemiyorum fakat Hasan Can Kaya konser bileti almak istiyorum, bunu nasıl yapabilirim diyenlerde olacaktır. 04 Ocak 2021 tarihli zamanda Hasan Can Kaya konuşanlar konseri bileti giriş ücreti 125 lira olarak belirlenmişti. Hasan Can’ın sunmuş olduğu bu konserde seyircilerin hepsi bol kahkahalı vakit geçirerek, salondan çok mutlu ayrılmışlardır.

Exxen platformunda yayınlanan Konuşanlar programına bilet almak istiyorsanız eğer, bu konser biletinden daha farklı bir hâle gelecektir. Konuşanlar ücretsiz katılma nasıl sağlanıyor ve 2022 yılında konuşanlar programı bilet fiyatı 195 lira olan yere ben ücretsiz girmek istiyorum diyorsanız sizin de katılma şansınız var.

Exxen’e kayıt olup ücretli üyelik almanız durumunda Konuşanlar programını her hafta (Cuma günleri) kahkaha atarak izleyebilirsiniz. Birçok kişi eşi ve çocukları ile izlerken konuşanları, birçok kişi samimi olduğu arkadaşı ile dahi izlememektedir. Ben de ücretsiz exxen hesabı açarak konuşanlar izlemek istiyorum diyorsanız, Exxen.com internet sitesine girerek kaydınızı oluşturup daha sonra kaç aylık üyelik istiyorsanız tercihinde bulunarak üyelik satın alabilirsiniz.

Hasan Can Kaya Konuşanlara Bilet Nasıl Alınır?

Konuşanlar konser bileti ihtiyacım var diyorsanız eğer, programdan bir süre önce bunun bilgisi detaylı olarak verilmektedir. Alternatif ve en sağlam bilet satış sitelerinden birisi olan biletix.com üzerinden de Hasan Can Kaya konser biletleri buradan aktif olarak satılır ve hangi konser ne zaman tarihlerini net bir şekilde görmüş olursunuz. Hasan Can Kayanın en son konseri 2021 yılının ocak ayında gerçekleştiğini de ifade edelim.

Konuşanlar programına katılmak birçok kişi tarafından oldukça imkansız görünse dahi çok fazla insan karaborsa üzerinden biletlerin satışını gerçekleştirmektedir. Elbette bu durumda karaborsa üzerinden konuşanlar bileti satın alma işleminde bulunun demiyoruz fakat bu şekilde çok fazla insan programa katılım sağlamaktadır. Konuşanlara katılma yaş sınırı ise 18 yaşına girmiş ya da 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir, aksi hâlde programa hiçbir şekilde girişiniz sağlanmamaktadır.

Aklınıza takılan en büyük sorulardan bir tanesi konuşanlar bilet nasıl bulunur, programa nasıl katılım sağlarım gibi sorular oluyordur mutlaka. Belirtmiş olduğumuz bilet satış sitesinden, konuşanlar programının medya kaynaklarından veya daha önce bileti satın alıp gitmekten vazgeçen kişilerden satın alabilirsiniz. Hasan Can Kaya’ya ait olan resmi instagram veya twitter hesaplarından kendisine devamlı mesaj atarak (bu sadece bir ihtimal) kendinizi davet ettirme şansını yakalayabilirsiniz.

Yazımız içerisinde belirttiğimiz gibi, Hasan Can Kaya konuşanlar bilet nasıl alınır gibi sorularda size yardımcı olacak internet siteleri mobilet.com veya biletix.com diyebiliriz. Bu internet sitelerine girerek Konuşanlar sekmesini takip edin, herhangi bir yayın olduğunda direkt olarak bilet satın alabilir ve programa katılabilirsiniz. Konuşanlar çekimi İstanbul’da olmaktadır ve birçok gösterimi ise tüm Türkiye’de turne olarak düzenlenmektedir. Ben biletimi satın aldım fakat Konuşanlar çekim adresi nerede tam olarak bilmiyorum diyorsanız eğer: İstanbul Grand Park / Beyoğlu – Taksim adresine giderek programa katılmış olursunuz.

Konuşanlar Bilet Nasıl Bulunur?

Programa hemen, bu hafta içerisinde katılmak istiyorum derseniz orada biraz yanılırsınız. Konuşanlar programı oldukça popüler olduğundan dolayı biletleri çok çabuk tükeniyor, bunun için yapmanız gereken mobilet.com internet sitesine ücretsiz bir şekilde kayıt olarak buradan Hasan Can Kaya konuşanlar bileti kredi kartı veya internet alışverişlerine açık banka hesap kartlarınızda satın alabilirsiniz.

Konuşanlar Bilet Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Konuşanlar programına çok fazla ilgi ve alaka olduğundan dolayı, maalesef bilet satışlarının belirli bir günü veya tarihi yok. Bu nedenle belirtmiş olduğumuz internet sitelerine girip, sıklıkla Konuşanlar programı sekmesini takip ederseniz eğer sizler de programa rahatlıkça katılma şansı yakalamış olursunuz.

Konuşanlar Gösterisi Nerede Yapılıyor?

Ben konuşanlar programına bilet satın aldım ve konuşanlar gösterisi nerede yapılıyor tam olarak öğrenmek istiyorum diyorsanız: İstanbul / Taksim Grand Pera Alternatif sahnesine giderek konuşanlar programının çekimine katılmış olacaksınız.

Konuşanlara Nasıl Katılabilirim?

Konuşanlar programına bilindiği üzere düzgün hikayelere sahip kişilerin çıkması ve olabildiğince güzel anıların anlatılması hiçbir şekilde dikkat çekmemektedir. Konuşanlara nasıl katılabilirim, mobilet.com internet sitesine ücretsiz kayıt olduktan sonra konuşanlar sekmesini takip edip katılabilirsiniz. Eğer sahneye çıkmak istiyorsanız ciddi anlamda çok komik bir anınızın olması tercih edilmektedir, aksi hâlde program aşırı sıkıcı bir hâl alıyor diyebiliriz.

Yorum yapın