TurkNet Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

TurkNet abonelik iptali E-Devlet üzerinden yapılabildiği gibi TürkNet müşteri hizmetlerinden veya online işlemlerden de yapılabilir.

TürkNet abonelik iptali için E-Devlet üzerinden yapmanız daha kolay olacaktır. Müşteri hizmetlerinden genellikle sizi ikna etmeye çalışacaklardır.

turknet abonelik iptal

E-Devlet Üzerinden TurkNet Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

E-Devlet Üzerinden TurkNet Abonelik İptali

E-Devlet’e kimlik numaranız ve e-devlet şifreniz ile girdiğinizde iptal edemeyebilirsiniz. E-Devlet ile TurkNet abonelik iptali için öncelikle Mobil İmza, Elektronik İmza, T.C. Kimlik Kartı veya İnternet Bankacılığı ile giriş yapmanız gerekmektedir. Bunlardan en kolayı banka hesabınızdan İnternet Bankacılığına giriş yaptıktan sonra e-devlet’e giriş butonuna basıp giriş yapabilirsiniz. Bu şekilde giriş yaptığınızda iptal işlemi yapabilirsiniz.

TürkNet Abonelik Fesih Başvurusu: https://www.turkiye.gov.tr/turknet-abonelik-fesih-basvurusu

Müşteri Hizmetlerinden TürkNet Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

TürkNet müşteri hizmetlerinden aboneliğinizi iptal etmek için 0850 288 80 80 numaralı telefonu arayıp iptal talebinizi iletebilirsiniz. Ayrıca online işlemler sayfasından da TurkNet aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

TurkNet Abonelik İptali İçin Modem İadesi

TurkNet Aboneliğinizi iptal ettikten sonra sizden varsa eğer onların vermiş olduğu modemi iade etmenizi isteyecekler. Anlaşmalı oldukları kargo firması için size bir kod verecekler ve o kod ile ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde cihazın fiyatını sizden tahsil edeceklerdir.

Yorum yapın