Superonline Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell Superonline abonelik iptali E-Devlet üzerinden yapılabildiği gibi Turkcell Superonline müşteri hizmetlerinden de yapılabilir.

Superonline abonelik iptali için E-Devlet üzerinden yapmanız daha kolay olacaktır. Müşteri hizmetlerinden genellikle sizi ikna etmeye çalışacaklardır.

superonline abonelik iptal

E-Devlet Üzerinden Superonline Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

image

E-Devlet’e kimlik numaranız ve e-devlet şifreniz ile girdiğinizde iptal edemeyebilirsiniz. E-Devlet ile Superonline abonelik iptali için öncelikle Mobil İmza, Elektronik İmza, T.C. Kimlik Kartı veya İnternet Bankacılığı ile giriş yapmanız gerekmektedir. Bunlardan en kolayı banka hesabınızdan İnternet Bankacılığına giriş yaptıktan sonra e-devlet’e giriş butonuna basıp giriş yapabilirsiniz. Bu şekilde giriş yaptığınızda iptal işlemi yapabilirsiniz.

Superonline Abonelik Fesih Başvurusu: https://www.turkiye.gov.tr/superonline-abonelik-fesih-basvurusu

Müşteri Hizmetlerinden Superonline Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell Superonline müşteri hizmetlerinden aboneliğinizi iptal etmek için 0 (850) 222 1 222 numaralı telefonu arayıp iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Superonline Abonelik İptali İçin Modem İadesi

Superonline Aboneliğinizi iptal ettikten sonra sizden varsa eğer onların vermiş olduğu modemi iade etmenizi isteyecekler. Anlaşmalı oldukları kargo firması için size bir kod verecekler ve o kod ile ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde cihazın fiyatını sizden tahsil edeceklerdir.

Yorum yapın