Mobil Uygulamadan Para Kazanma Taktikleri – 2022

Android veya iOs gibi bir işletim sistemine sahip cihaza sahipseniz eğer mobil uygulamadan para kazanma işinin sanıldığı kadar zor olmadığına inanabilirsiniz. Birçok mobil kullanıcı, ben bu telefonu kullanıyorum ama mobil uygulamadan nasıl para kazanılır onu öğrenmek istiyorum sorusunu sormaktadır. Ülkemizde döviz kurunun hızlı bir artış sağlaması yüzünden, milyonlarca insan alternatif gelir kapısı açmaya yöneliyor ve bu yönelimlerin en başında ise ellerinde bulunan cihazlardan para kazanma taktiğini öğrenmek istiyorlar.

Dünya’nın dört bir yanında tek bir iş ile geçinemeyen insanlar mevcut ve ek gelir elde edebilmek adına mobil cihazlardan para kazanma işine girmeye çalışmaktadır, aslında düşündüğümüz vakit bu işlem zor olmasının yanı sıra mümkün diyebiliriz. Şimdi gelelim mobil uygulamadan para kazanma taktikleri nasıl oluyor ve nerelerden sağlanıyor hep birlikte görmeye;

Mobil Uygulamadan Para Kazanma

Mobil Uygulamadan Para Kazanma

Arama motorları içerisinde en çok soruların başında cep telefonundan nasıl para kazanabilirim ve nerelerden para kazanabilirim gibi sorular gelmektedir. Kullanmış olduğumuz telefonalar da genelde sosyal medya ve oyunlar yüklü oluyor, birçok kişi alternatif uygulamalar ile para kazanmanın mümkün olacağını bilmiyor maalesef. Şu an çalıştığınız bir iş varsa ve telefon kullanmanıza müsaitse, hem kendi ana işinizi yapıp hem de mobil uygulamaları kullanarak para kazanmanız oldukça mümkün. Mobil uygulama ile para kazanma işinin bir diğer güzel yanı ise, dilerseniz oyun oynayıp para kazanın dilerseniz ben reklam izleyerek para kazanacağım seçeneğinde ilerleyin.

Mobil uygulamaların son derece artmasından dolayı para kazanma durumu çok alternatif rol modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bağımlısı olduğumuz telefonlar sadece sosyal ağlar veya para kazandırmayan oyunlar haricinde sizlerin çok daha fazla işinize yarayacaktır. Yukarıda söylediğimiz gibi cep telefonlarıyla para kazanmak için alternatif yöntemlere sahip olacağınızdan hiçbir şüpheniz olmasın. Tüm işletim sistemlerinde olan mobil uygulamalar, devamlı olarak güncellenerek siz değerli kullanıcılarına yeni hizmetler verebilmektedir. Sizin indirmiş olduğunuz uygulamalara göre büyük şirketler bu alanda geliştirmelere yaparak, reklam politikaları ve daha fazla buna benzer uygulamalar yapıp piyasaya sunmaktadır. Birçok büyük firma kendi mobil uygulamasını indirene veya yorumlayana para verdirmek için aracı firmaları tutar.

Mobil Uygulamadan Nasıl Para Kazanabilirim?

Bahsetmiş olduğumuz gibi mobil uygulamadan para kazanma aslında düşünüldüğü kadar zor olmamasının yanı sıra, sizlerin de sağlam adımlar atarak büyük ve sürekli kendini güncelleyen firmalarla çalışmanızda fayda sağlayacaktır. Bu kadar büyük firmalar iOs veya android gibi işletim sistemine sahip cihazların mağazalarına reklam ile karşınıza çıkartacaktır. Son dönemlerin en popüler para kazanma olayı ise görev yap para kazan siteleri içerisinde dönüyor diyebiliriz. Bu tarz görev sitelerine ücretsiz kayıt olarak gerekli tüm bilgilerinizi doldurup görev yapmaya çalıştıktan sonra yüz belki de binlerce lira para kazanabilirsiniz.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

En çok zevk alarak para kazanma yöntemlerinden birisi ise mobil cihazlarında veya tabletlerinizde oyun oynayarak para kazanma olacaktır. PUBG Mobile ile para kazanmak seçeneği, cep telefonundan oyun oynayarak para kazanma taktikleri arasında en gelişmişi diyebiliriz. Eğer PUBG oynuyorsanız, kazanılan envanterleri direkt olarak steam pazarında satarak anında paraya çevirebilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Çok fazla insanın anket doldurma veya sorulan birçok soruya o an cevap verebilme özelliği vardır. Anket doldurmayı çok seviyorum diyorsanız eğer mobil uygulamadan para kazanma seçeneği arasında en yararlı olanlar arasındadır sizin için. Müsait olduğunuz her zaman anket sitelerini açarak, okuyup işaretlediğiniz anketlerle para kazanabilirsiniz. Anket sitelerine üye olurken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden birisi; kesinlikle çok hızlı geçmeyin, anket sorularını mutlaka okuyun aksi halde spam yaptığınız anlaşılır ve direkt olarak anket sitesinden uzaklaştırılabilirsiniz.

  • Birçok anket uygulaması yerine, anket sunan şirketler ile iletişime geçerek bu şekilde para kazanmayı değerlendirebilirsiniz.

Video Çekerek Para Kazanma

Video çekerek para kazanma olayı sadece gençler arasında değil, yetişkin insanlar arasında da oldukça popüler bir hâle geldi diyebiliriz. Günümüz şartlarında saçma sapan videoların dahi milyonlarca izlendiğini görmekteyiz, bu tarz videolar çekip çok para kazanmak yerine daha kaliteli ve yararlı videolar çekerek insanlara fayda sağlamak sizlere çok daha büyük kâr bırakacaktır. Video çekmeden önce hangi alanda yeteneğiniz var ve ben bu alanda kesin olarak başarılı olurum diyorsanız ona göre eğilimde bulunun.

  • Video çekip para kazanma avantajı sağlayan en büyük sitelerden birisi YouTube diyebiliriz ve buraya gmail hesabınızla giriş yapıp bir kanal açabilirsiniz. YouTube içerisinde en çok tutan kanallar arasında çocuklara ilgi gösteren kanallar (burada ebeveynlerin çocuklara sürekli olarak bu kanalları açmasından dolayı) tutmaktadır.

Görev Yaparak Para Kazanmak

Oyun oynayan insanların genel de görev yapmayı çok sevdiği analizi yapılmış ve görev sitelerinden para kazanmayı ise en çok oyun tutkunlarının olduğunu biliyor musunuz? Ben oyun oynamıyorum ama görev yapmayı yine de çok seviyorum diyorsanız eğer, görev yap para kazan siteleri ile bağ kurup ücretsiz bir şekilde üyelik alarak gerekli görevleri yerine getirmeniz size para kazandırmayı sağlayacaktır. Ben görev yapma sitelerine üye oldum ve farklı görevler ile bütçem değişiyor diyorsanız eğer endişelenmeyin sakın; her görevin bütçesi ayrıdır mutlaka.

  • Arama motorları üzerinden (Google, Yandex, Bing vb.) görev yap para kazan diye arattığınız vakit çok fazla internet sitesi gelecektir karşınıza. Bu internet sitelerine üye olmadan önce mutlaka detaylı araştırın, daha önce haklarında şikayet var mı veya mağdur olan kişiler var mı kesinlikle bakın. Aksi hâlde herkesin zamanı değerlidir.

Uygulama İndirerek Para Kazanmak

Mobil uygulamadan para kazanma nasıl olur sorusunun bir diğer cevabı ise işletim sistemlerinizin mağazasından uygulama indirerek olacağını bilmenizde fayda var. Birçok firma, uygulamalarını indiren kullanıcılara anında ödeme yapmaktadır bunun sebebi ise uygulamalarının eksiksiz çalışıyor mu veya hataları nelerdir gibi soruların yanıtlarını aramalarından kaynaklanır. Bunun dışında ise firmalar size reklamlara tıklatabilir veya bu videoyu mecbur izleyeceksiniz gibi seçeneklerde sunabilir.

  • iOs veya android işletim sistemine sahip cihazlarınıza freemium yazıp hangi mobil uygulamalardan para kazanacağınızı en net şekilde görmenizi sağlayacaktır.

Yorum yapın