Netflix Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Netflix üyelik ücretleri ne kadar? Netflix’e ne kadar ödemeliyiz? Çoğu insan, Netflix’in devasa bir dizi, film ve orijinal içerik kütüphanesi ile eğlence sahnesinin önemli bir bileşeni olduğu konusunda hemfikirdir.

Netflix, rakipleri gibi, fiyat ve işlevsellik açısından farklılık gösteren bir dizi üyelik paketi sunmaktadır. Türkiye’de Netflix üç farklı paket sunmaktadır. Bu paketler temel, standart ve özel olmak üzere üçe ayrılmaktadır.

netflix uyelik ucretleri

Netflix Üyelik Ücreti

Netflix’e gelen yeni zamlardan sonra netflix zamlı ücretleri aşağıdaki gibi oldu.

image

Netflix En Ucuz Paketi Ne Kadar?

En ucuz netflix paketi 45,99 TL’dir. Bu paket maksimum 480p video kalitesi sunmaktadır. Bu paketle birlikte tv, bilgisayar, cep telefonu ve tabletinizden netflix içeriklerine erişebiliyorsunuz.

Netflix Standart Paketi Ne Kadar?

Netflix standart ve en çok kullanılan paketinin fiyatı 69,99 TL’dir. Bu paket 1080p video kalitesine sahiptir. En düşük pakette olduğu gibi tv, bilgisayar, cep telefonu ve tabletinizden netflix içeriklerine erişebiliyorsunuz. Eğer 4K televizyonunuz yoksa bu paket en mantıklısı olacaktır.

Netflix En Pahalı Paketi Ne Kadar?

Netflix’in özel olarak adlandırdığı bu paketin fiyatı ise 93,99 TL’dir. Bu paket ile 4K ve HDR özelliği ile birlikte gelmektedir. Eğer izlediğiniz cihaz 4K üzeri çözülürlüğe sahip ve HDR özelliği varsa bu paketi seçebilirsiniz.

Ayrıca, her Netflix paketi, internet erişiminiz olmadığında izlemek için film ve dizileri cihazınıza indirmenize izin verir. Temel plan, aynı anda bir cihaza indirmenize olanak tanır, Standart plan iki ve Premium plan dört.

Yorum yapın