Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar?

Kombi bakım ücreti kombilerini bakım yaptıracak kişilerin merak ettiği en önemli konudur. Kombinin düzenli bir şekilde bakım görmesi ve temizlenmesi gerekiyor. Kombi gibi bir makinanın uzun yıllar sağlıklı çalışabimesi için temizlenmesi gerekiyor. Kombi bakım ücreti ne kadar? Bu sistemlerin düzenli olarak bakım ve onarımları yaptırmanız gerekir.

Kombi bakım hizmetinde birçok şirket bulunmakta ve her birinin fiyatları da farklı olabiliyor. Yetkili servislere bakım yaptırmanızı veya tanıdığınız ve bilgisinden emin olduğunuz ustalara bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

kombi bakim ucretleri

Kombi ve petek temizliği konusunda belgeli ve işinin ehli kişilere bu işlemi yaptırın. Kombi temizlikleri periyodik olarak takip edilmesi gereken bir durumdur. Dolayısıyla her sene sonbahar ve yaz ayları başlarında bakım ve temizleme işlemlerinin yapılması önerilir.

Kombi Bakım ve Petek Temizleme Ücretleri Ne Kadar?

Aşağıdaki fiyatlar ortalama olarak belirlenmiştir. Kombi bakım ücretleri ve petek temizleme ücreti kombinizin markası, yaşadığınız şehir, evinizin büyüklüğü, kombi bakım sıklığınız ve bir çok parametreye bağlıdır.

  • Kombi Servis Ücreti: 100 TL
  • Kombi Bakımı Ücreti: 150 TL
  • Petek Temizle Fiyatı (3+1 Daireler İçin): 250 TL
  • Kombi Bakımı ve Petek Temizleme Ücreti: 350 TL

Yorum yapın