Ziraat Kart Kargo Takip – Ziraat Kartım Ne Zaman Gelir?

Ziraat Bankası, kredi kartı veya bankamatik kartınızın onaylanmasının ardından, genellikle 2 ila 3 hafta içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Bu süre zarfında kurye firması, kartınızın teslimatını gerçekleştirmeden önce sizi mutlaka arayacaktır. Ancak, eğer kurye firması ile iletişim kurulmamışsa veya kartınızın nerede olduğunu bilmiyorsanız, aşağıda detayları verilen yöntemlerle sorgulama yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kurye Takip İşlemi

Kartınızın kargo takibini Ziraat Bankası’nın işbirliği yaptığı kurye firması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızın kargo sorgulamasını yapmak için çağrı merkezini arayabilir veya eğer takip numarasını biliyorsanız, internet sitesi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Kartınızın takip numarasını biliyorsanız, aşağıdaki bilgileri kullanarak sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz:

Ziraat Kart Kargo Takip - Ziraat Kartım Ne Zaman Gelir?
  • Kurye Firması: Kuryenet
  • Çağrı Merkezi Numarası: 444 93 93
  • Ziraat Bankası Genel Numarası: 444 0000

Ayrıca, kargo sorgulama ekranına giderek, takip numarasının ilk 12 hanesini girerek kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kartınızın Kargo Takip Numarasını Nasıl Öğrenirsiniz?

Kargo takip numarasını öğrenmek için Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için aşağıdaki numaraları kullanabilirsiniz:

  • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri: 444 00 00 veya 0850 220 00 00

Ziraat Bankası’nın PTT ile Gönderimi

Ziraat Bankası, kredi kartınızı PTT aracılığıyla gönderebilmektedir. Kartınız, belirttiğiniz adrese kısa sürede postacı tarafından teslim edilecektir. PTT Kargo sorgulamasını ise “PTT Kargo Takip” veya “Kargom Nerede” başlığı altında gerçekleştirebilirsiniz.

Kartınızın Durumunu ve Teslimat Bilgilerini Öğrenme

Kartınızın güncel durumunu ve kurye bilgilerini öğrenmek için Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. İlgili bilgileri öğrenmek için aşağıdaki numarayı kullanabilirsiniz:

  • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri: 0850 220 00 00

Kredi Kartı Teslim Süresi

Kredi kartının teslim süresi, yoğunluk durumuna bağlı olarak son dönemde 1 haftayı geçebilmektedir. Eğer kartınızın teslimi 1 haftayı geçerse, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aşağıdaki numaradan arayarak bilgi alabilirsiniz:

  • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri: 0850 220 00 00

Unutmayın ki, kartınızın teslimatıyla ilgili detaylı bilgi almak ve takip etmek için Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Yorum yapın